Rubriky

Práce všeho druhu Jan Horčička
Vítejte na stránkách naší firmy Práce všeho druhu Jan Horčička. Rádi bychom prezentovali profil naší firmy, která má již pětiletoutiletou zkušenost a působností na českém trhu. Již od roku 2007 nabízíme svá řešení v profesionální kvalitě a za přijatelné ceny. Zabýváme se rekonstrukcí starých i stavbou nových objektů individuálně dle požadavků našich klientů. Pokud potřebujete rekonstruovat svůj byt nebo třeba jen bytové jádro a hledáte řemeslníky na tuto práci, tak se na nás můžete s důvěrou obrátit. Nemusíte hledat zvlášť malíře, zedníka nebo podlaháře, nemusíte se s nikým domlouvat zvlášť. Všechny problémy za Vás naše společnost vyřeší. My pro Vás zařídíme vše od začátku až dokonce. Provádíme rekonstrukce a přestavby, zateplování budov, fasády, omítky, obklady i dlažby. Každá zakázka, kterou děláme je pro nás důležitá stejně tak jako Vaše spokojenost s jejím provedením. Odvádíme dobrou práci a děláme vše proto, abychom každou stavbu dokončili v požadovaném termínu a v nejvyšší kvalitě.
+420 728644042
www.jpg
Stavební práce a úprava pozemků
Provádíme veškeré stavební a bourací prace upravy pozemků kanalizace instalaterské práce v četně elektro instalace.Zabýváme se i vyklízecími pracemi.
Odvoz odpadních vod
Odvoz odpadních vod a fekálií provadím vozem Liaz s cisternou o obsahu 8tisíc litrů.Vývoz žump,fekálnich jímek,kalů z čističek a sociálních zařízení ze staveb,tukových kuchyňských lapolů,proplachování septiků a jímek pro firmy a obyvatele v Libereckém kraji
Prodej palivového dřeva
Zabýváme se prodejem palivového dřeva tvrdého i měkého v metrovích kusech či na délku jakou potřebujete.
Pneu servis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one