Práce všeho druhu Jan Horčička

Práce všeho druhu Jan Horčička
Vítejte na stránkách naší firmy Práce všeho druhu Jan Horčička. Rádi bychom prezentovali profil naší firmy, která má již pětiletoutiletou zkušenost a působností na českém trhu. Již od roku 2007 nabízíme svá řešení v profesionální kvalitě a za přijatelné ceny. Zabýváme se rekonstrukcí starých i stavbou nových objektů individuálně dle požadavků našich klientů. Pokud potřebujete rekonstruovat svůj byt nebo třeba jen bytové jádro a hledáte řemeslníky na tuto práci, tak se na nás můžete s důvěrou obrátit. Nemusíte hledat zvlášť malíře, zedníka nebo podlaháře, nemusíte se s nikým domlouvat zvlášť. Všechny problémy za Vás naše společnost vyřeší. My pro Vás zařídíme vše od začátku až dokonce. Provádíme rekonstrukce a přestavby, zateplování budov, fasády, omítky, obklady i dlažby. Každá zakázka, kterou děláme je pro nás důležitá stejně tak jako Vaše spokojenost s jejím provedením. Odvádíme dobrou práci a děláme vše proto, abychom každou stavbu dokončili v požadovaném termínu a v nejvyšší kvalitě.
www.jpg
Nechybí nám rozsáhlé znalosti, zkušenosti z praxe ani motivace pro dokončení Vašich stavebních projektů. Společně s kvalitní prací a nižší režií jsou naši zákazníci vždy spokojeni. Pokud projevíte zájem o naše služby, velmi rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku na Vaší stavbu. Doufáme, že zde naleznete, to co hledáte a budeme se těšit na případnou spolupráci.
+420 728644042
Stavební práce a úprava pozemků
Provádíme veškeré stavební a bourací prace upravy pozemků kanalizace instalaterské práce v četně elektro instalace.Zabýváme se i vyklízecími pracemi.
Odvoz odpadních vod
Odvoz odpadních vod a fekálií provadím vozem Liaz s cisternou o obsahu 8tisíc litrů.Vývoz žump,fekálnich jímek,kalů z čističek a sociálních zařízení ze staveb,tukových kuchyňských lapolů,proplachování septiků a jímek pro firmy a obyvatele v Libereckém kraji
Prodej palivového dřeva
Zabýváme se prodejem palivového dřeva tvrdého i měkého v metrovích kusech či na délku jakou potřebujete.
Pneu servis
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one